KONST / Litografier / Färglitografi 17516222

nr 1751 6222

Michael Qvarsebo

(f. 1945), Sverige

Signerad, numrerad 146/200, "Metamorfors". Färglitografi. Bladets mått: 85x56 cm, oramad

Kondition: löst blad skadad

Michael Qvarsebo, svensk målare född 1945.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 15 december 2025
kl 20:22:52

Michael Qvarsebo

Läs mer om Michael Qvarsebo